Hakkımızda

img

Hakkımızda

Sharp Renkli A3, A4 Fotokopi Makineleri ve Doküman Sistemleri Ankara Bölge Müdürlüğü Odak Ankara, Sharp Corporation firmasının Ankara'daki temsilcisi olarak, Türkiyedeki Devlet kurumlarına, Üniversitelere, Kurumsal firmalara ve KOBİ’lere Doküman Sistemleri konusunda kaliteli ürünler ve gelişmiş yazılım çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Sharp Fotokopi ve Doküman sistemleri konusunda  30-40 yıl sektör tecrübesine sahip uzman bir ekip tarafından kurulan Karan Teknoloji, özellikle Sharp Corporation Avrupa firmasının da yakın işbirliği, desteği ve uzmanlığını kendi uzmanlık ve bilgi birikimiyle birleştirerek oluşturduğu eksiksiz, sadık ve güçlü bir iş birliği süreci ile Türkiye pazarında kaliteli satış ve satış sonrası destek hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir.

Bulut Teknolojilerine hazır, Network ağlarına bağlanabilme özelliklerine sahip çok fonksiyonlu Fotokopi, yazıcı ve tarayıcı ürünleri, Sharp'ın geleceğe yönelik ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarladığı  ayrıcalıklı Sharp teknolojileri kullanılarak üretilmiş ürünlerdir.

Küçük ofis, kurumsal ofis ve kopyalama merkezleri için Sharp Dijital Renkli ve çok fonksiyonlu fotokopi Makinaları (MFP'ler), Sharp MFP yazıcılar ve çok fonksiyonlu Printer cihazları üstün Sharp renk ve baskı teknolojileri kullanılarak üretilen fotokopi ve baskı makinalarıdır. 

Yine kopyalama merkezleri ve Dijital baskı merkezleri için geliştirilmiş baskı makinaları, matbaacılar için üstün teknolojiler kullanılarak geliştirilen üretim tipi yüksek kapasiteli profesyonel baskı makinaları ve Digital Baskı Sistemleri Sharp Fotokopi ve Doküman Sistemleri ürün gamı içinde başarıyla temsil edilmektedir. Sharp yüksek hacimli baskı sistemleri ve Digital baskı makinaları, gerçek renklerde digital baskı, prova baskı, hatta çok yoğun günlük baskı yapan ticari işletmelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen profesyonel baskı sistemleridir. 

Sharp Yazıcı ve Fotokopi makinalarının Ankara'daki satışı ve satış sonrası destek hizmetleri Odak Ankara tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye çapında tüm müşterilerine kesintisiz satış ve satış sonrası desteği sunmak konusunda uzman olan Karan Teknoloji, bu gücünü kendi uzman teknik kadrosundan ve Türkiye çapında yaygın, kesintisiz teknik servis hizmeti verebilen geniş ölçekli bayi ağından almaktadır.

Sharp Hakkında

Sharp 1972 de ilk fotokopi makinesini ürettikten sonra doksanların sonlarında çok işlevli sistemleri (MFP) seri şekilde üretmeye başladı. Günümüzde dünya çapında Sharp yazıcı/fotokopi makinesi üretimi 13,5 milyon üniteyi aşmış durumdadır ve dünyanın en güçlü ve popüler dijital belge cihazları yine Sharp tarafından üretilmeye devam etmektedir.

Yüksek performanslı donanım ve gelişmiş toner teknolojisi Sharp'ın uzman olduğu Alanlardan yalnızca birkaçıdır. Size daha hızlı, daha verimli çalışma uygulamaları sağlamak ve işyerindeki herkesi daha üretken hale getirmek için güçlü çözümler geliştirmektedir. Halihazırdaki ürünlerimiz, yer tasarrufu sağlayan fotokopi makinelerinden son derece çok yönlü yüksek hızlı siyah-beyaz ve renkli çok işlevli sistemlere kadar uzanmaktadır. Ve Sharp toneri donanım ile aynı zamanda geliştirdiğinden ilk sayfadan sonuncusuna kadar mümkün olan en iyi kaliteyi elde edeceğinizin garantisini verir.